PDF
poniedziałek, 13 lutego 2012 13:37

Szanowny Przedsiębiorco!


Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Bartoszycach pragnie poinformować o wprowadzeniu nowej usługi dotyczącej sporządzania planu gospodarki odpadami
(z
godnie z obowiązującą ustawą o odpadach z dnia 27 kwietnia 2001r. Dz.U. z 2010r. Nr 185, poz.1243, z późń.zm. wytwórca odpadów zobowiązany jest do posiadania Planu Gospodarki Odpadami).

 


Posiadanie Programu Gospodarki Odpadami jest obowiązkowe dla wytwórcy odpadów niebezpiecznych w ilości powyżej 0,1 Mg rocznie, lub prowadzących działalność polegającą na świadczeniu usług w zakresie budowy, rozbiórki, remontu obiektów, czyszczenia zbiorników lub urządzeń oraz sprzątania, konserwacji i napraw, a także przetwarzania odpadów zawierających azbest w urządzeniach przewoźnych.
Wyszkolona kadra w zakresie ochrony środowiska, zatrudniona w naszej Spółce zapewni Państwu fachowe doradztwo i rzetelną pomoc w opracowaniu niezbędnej dokumentacji dla potrzeb Waszego Przedsiębiorstwa, co pomoże w przyszłości prawidłowo postępować z powstającymi w Waszej Firmie odpadami, a także uchroni przed nałożeniem kar pieniężnych przez Inspekcję Ochrony Środowiska. Proponujemy również Państwu usługi w zakresie prowadzenia ewidencji odpadów powstających w Waszej Firmie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o skontaktowanie się z nami  telefonicznie  89 750 53 94 (w godz. 8.00 - 16.00), za pomocą  poczty  elektronicznej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w naszej siedzibie przy ul. Zbożowej 8 w Bartoszycach, w godz. 7.00-15.00.

 
Copyright (C) 2017 Zakład Gospodarki Odpadami Sp. Z O.O.
Realizacja: pixman.pl