Rozstrzygnięcie konkursu na okładkę i ilustrację do poradnika PDF
poniedziałek, 20 grudnia 2010 19:03
Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. wraz z Urzędem Miasta Bartoszyce Wydział Spraw Społecznych pragnie poinformować, że w dniu 13 grudnia 2010r. komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs na okładkę i ilustrację do poradnika selektywnej zbiórki odpadów. Konkurs składał się z 2 etapów:


1 etap to wyłonienie spośród nadesłanych prac rysunku na okładkę do poradnika – zwyciężczynią okazała się Aleksandra Kuźmicka mieszkanka Bartoszyc, która otrzyma wieżę samsung.

2 etap to wybranie 2 ilustracji, które będą zamieszczone w poradniku: zwycięzcami okazały się Ewelina Dąbrowska mieszkanka Bartoszyc, która otrzyma aparat fotograficzny, oraz Dominika Staszewska gimnazjalistka z Zespołu Szkół nr 1 w Bartoszycach, która otrzyma ramkę cyfrową.Ponadto komisja  wyróżniła rysunek, której właścicielką jest Justyna Słanulewicz gimnazjalistka z Zespołu Szkół nr 1 w Bartoszycach, która zostanie wyróżniona nagrodą pendrive.
Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy na temat ekologii i promowanie postaw proekologicznych oraz uświadamianie skali zagrożeń dla środowiska.
Nagrody można odebrać w Zakładzie Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. mieszczącym się przy ulicy Bema 38 budynek Elewarr w godzinach od 7.00 do 15.00.
 
Copyright (C) 2017 Zakład Gospodarki Odpadami Sp. Z O.O.
Realizacja: pixman.pl