PDF
poniedziałek, 13 sierpnia 2012 07:28

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W III EDYCJI „ZAKRĘCONEJ AKCJI”

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Bartoszycach serdecznie zaprasza do udziału w charytatywnej III edycji „Zakręconej Akcji”, która polega na zbieraniu plastikowych nakrętek.              
Akcja trwa do 31 maja 2013r.                         
„Zakręcona Akcja” oprócz pozytywnego wpływu na środowisko naturalne wspiera Wiktorię z Bartoszyc, która choruje na mukowiscydozę. Mukowiscydoza to choroba genetyczna, która na dzień dzisiejszy jest nieuleczalna. Aby opóźnić postępowanie choroby dziewczynka musi codziennie przyjmować bardzo kosztowne leki, inhalacje oraz poddawać się fizjoterapii. Zebrane nakrętki zostaną sprzedane firmie recyklingowej a pieniądze w całości przekazane na rzecz Wiktorii.                 
W charytatywnej akcji biorą udział placówki oświatowe, stowarzyszenia, instytucje i osoby fizyczne z terenu powiatu Bartoszyce oraz Lidzbarka Warmińskiego i Kętrzyna. Zebrane nakrętki można dostarczać do siedziby Zakładu Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Bartoszycach, ul. Zbożowa 8 (pon.-pt. godz. 7.00-15.00).                         
Organizowane przedsięwzięcie ma na celu pomoc dziewczynce chorującej na mukowiscydozę, jednocześnie przyczyni się do działania na rzecz ochrony środowiska.

 
Copyright (C) 2017 Zakład Gospodarki Odpadami Sp. Z O.O.
Realizacja: pixman.pl